Havalandırma Sistemlerinde 1. Sınıf Kalite: Vensa Klima

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Havalandırma sistemleri konusunda faaliyet gösteren Vensa Klima, geniş ürün gamı, çevreci ve yenilikçi yaklaşımı ile sektörde birinci sınıf kalitede ürünler sağlıyor.
Havalandırma Tesisatı sektöründe hizmet veren Vensa Klima, havalandırma cihazları, ekipmanları ve aksesuarları üretimi ile hizmet vermektedir. Vensa Klima Ltd. Şti., Ankara - Esenboğa yolu üzeri Pursaklar Sanayi Sitesi Bölgesinde 6000 m2 kapalı 2000 m2 açık alanda faaliyet göstermektedir. Vensa Klima, iç hava kalitesi ve enerji korunma kalitesine verdiği önem nedeni ile havalandırma cihazları ve ekipmanları üretimine hız vermiştir. Klima Santralleri - Isı Geri Kazanım Cihazları - Hücreli Aspiratörler - Kanal Tipi Aspiratörler - Çatı Tipi Aspiratörler Elektrikli Isıtıcılar - Hava Damperleri gibi birçok ürünün imalatı yapılmakta ve yeni ürünlerin tasarımlarını gerçekleştirme aşamasındadır. Havalandırma cihazlarını yüksek kaliteli üretimini yapmakta ve ekipman olarak susturucu damperler, plenumbox, izoleli - izolesiz filtre kutuları kaset tipi filtre ve havalandırma aksesuarlarını titizlikle ve özenle imal edilmektedir. Bu imalatları gerçekleştirirken, birincil hedefimiz kaliteli ve standartlara uygun ürünler üretmek ve sunmaktır. Bu bakış açısıyla ürünlerimizde kullanılan tüm yerli malzemeler TSE-CE-ISO belgeli, ithal malzemeler ise EN ormlarına uygundur. Tüketici çıkarlarını koruyan, güvenli ürünler prensibi ile Vensa Klima çalışmalarına devam etmektedir. Vensa Klima çalışmalarına dayanan yüksek kaliteli havalandırma cihaz ve aksesuarlarnın zamanında teslim ve servis anlayışı ilkesiyle müşterilerinin memnuniyeti için çalışacaktır.
Çevreci değişim, Vensa Klima’nın çevreye duyarlı yönetim taahhüdünü ifade eder. Bu program yenilikçi çevre teknolojilerinin ve üretim uzmanlığı ile gerçekleştirilecek daha yeşil bir gelecek içindir. Vensa Klima, evler, ofisler, işletmeler genel alt yapı araştırmaları da dahil geniş bir yelpazede teknoloji ve çözümler sağlayarak çevreci bir toplum oluşturmayı hedeflemektedir. Küresel bir şirket olarak amacımız düşük karbondioksit emisyonları ve yüksek geri dönüşüm oranlarına sahip bir dünya hedeflerine ulaşmada önemli bir katı yapmaktadır.
“Farklı endüstriler için uygulanabilir çevresel çözümler.” Vensa kuruluşundan bu zamana farklı endüstriler için uygulanabilir çevresel çözümleri kendine bir görev edinmiştir. Vensa’nın hayali insanlar için daha yaşanılabilir bir ortam oluşturmaktır. Aynı akıl ve düşünce ile farklı endüstriler için çevresel çözümler sağlarken ekoloji ve enerji verimliliğini sağlamaktadır.
Vensa yüksek kalitede yenilik platformu üzerinde kurulmuş anahtar ve ileriye yönelik ana teknolojilere sahiptir. Vensa büyümeye devam ederken mükemmel sanayi ve nans sistemi ile endüstriyelleşmiş ve pazar değerlerine göre daha iyi hizmet vermektedir.
Vensa Klima ürettiği cihazlarla mükemmel çevre uygulanabilirliği ve olabildiğince akıllı kontrol üniteleriyle hem rekabetçi ve hem de yenilikçi üretimler yapmaktadır.
Müşteri isteğine göre tasarlanmış üst kalitede ürünler ve servis ağı sağlanmaktadır.
Vensa Klima farklı endüstriler için yaptığı uygulamalarda sektörde lider konumdadır. Bütün mekânlar için doğru tasarlanmış ürünleri müşterilere doğru zamanda temin edilmektedir.
Kalite Belgelerimiz
Türk Standartları Ensitüsü 068477-TSEK-05-01
• Türk Standartları Ensitüsü 068477-TSEK-01-02
• Türk Standartları Ensitüsü 068477-TSEK-03-02
• Benart Klima Santrali CE Belgesi
•Benart Duman Tahliye CE Belgesi
 • Benart Isı Geri Kazanım Cihazı CE Belgesi
• DIN EN ISO 9001:2015

Bu kategoriden diğerleri: « 1977’den Bu Yana Emsa Jeneratör

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

         

Anbarapor'dan

Kasım 13 2018 0
Merhaba Kasım 2018
Yeni sayımızla iyi bir ay geçirmeniz dileğiyle…Türkiye'de 53 adeti Termik, 123 adeti Hidroelektrik ve 136 adeti ise Diğer Yenilenebilir Enerji (rüzgâr, jeotermal, biyokütle, biyogaz ve…

Teşvik

Kasım 16 2018 0
Ağustos Ayında 330 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ağustos ayında 330 yatırım teşvik belgesi…
Ekim 05 2018 0
Haziranda 570 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Haziranda 570 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Ekim 05 2018 0
Temmuzda 464 yatırım teşvik belgesi verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Temmuzda 464 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Temmuz 12 2018 0
Mayıs Ayında 713 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Ekonomi Bakanlığı, Mayıs ayında 713 yatırım teşvik belgesi düzenledi. Belge…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.