KÇS GAZBETON Türkiye’nin Tek Lokasyonda En Yüksek Kapasiteli Gazbeton Fabrikasını Aydın Söke’de Kuruyor

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

KÇS GAZBETON Aydın Söke'de 700.000 m³ kapasiteli gazbeton fabrikası yatırımında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Fabrika devreye girdiğinde Türkiye’nin tek lokasyonda en yüksek kapasiteli üretimi yapacak gazbeton fabrikası olacak. Fabrikanın Şubat 2019 itibariyle üretime geçmesini planlanıyor. Hali hazırda üretimlerine devam etmekte olan Kahramanmaraş Fabrikası ve üretime geçmesi planlanan Aydın / Söke Fabrikası ile birlikte toplam üretim kapasitesi yıllık 1.150.000 m³ e ulaşacak olan KÇS GAZBETON, Aydın Söke fabrikasında düz duvar blokları, geçmeli duvar blokları, hafif asmolen, ısı yalıtım plağı, duvar panelleri, çatı ve döşeme panelleri, lento ve söveler üretmeyi hedefliyor.  
“Kaliteyi ve teknolojik gelişmeyi her zaman ön planda tutarak, yasalara, çevreye ve toplumsal değerlere saygılı, talep ve beklentilere uygun olarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, nitelikli insan kaynakları politikası ile takım ruhu oluşturmak vazgeçilmez misyonumuzdur.” şeklinde konuşan KÇS Kahramanmaraş Çimento Beton Sanayi ve Madencilik İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrem Öksüz; “Tüm çalışanlarımıza; hizmet sunduğumuz alanlarda sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlayarak, çevreye ve insana duyarlı bir çalışma ortamı sağlamayı, sürekli iyileştirme ve geliştirme prensipleri doğrultusunda yeni teknolojik gelişmeleri takip ederek yerinde saymadan daha emin adımlarla kalitenin sürdürülebilirliğini sağlayıp pazarında saygın ve güvenilir bir kuruluş olmak şirketimizin temel politikasıdır.” dedi.
KÇS GAZBETON üretim proseslerinde kullandığı en son teknoloji yardımıyla ve üretim süreçlerinde yapılan iyileştirmelerle, fabrikalarımızda sıfır atık, doğal kaynak kullanımının azaltılması, su ve enerji kullanımın azaltılması, ambalaj atığı geri dönüşümü gibi sürdürülebilir üretim ve tüketim anlayışıyla gelecek nesillerin kendi ihtiyaçlarını karşılama olanaklarını tehlikeye atmadan faaliyetlerine devam etmektedir. 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

    

Anbarapor'dan

May 09 2019 0
Sıradan Olmayan Projelerin Ofisi: Teğet Mimarlık
Konuttan opera binasına, renovasyondan müzeye, yurtiçinden yurtdışına, çoğu sosyal sorumluluk projesi olan birçok yapı tasarlayan Teğet Mimarlık, İzmir Opera Binası projesi ile birçok nedenden dolayı…

Teşvik

Nisan 04 2019 0
Aralık 2018'de 405 Yatırım Teşvik Belgesinin 51’i Enerji Projelerine
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca geçen yılın aralık ayında 405 yatırım…
Ocak 04 2019 0
Ekim Ayında 389 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Ekimde 389 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Aralık 13 2018 0
Eylülde 459 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Eylülde toplam tutarı 16.8 milyar lirayı aşan 459 adet yatırıma…
Kasım 16 2018 0
Ağustos Ayında 330 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ağustos ayında 330 yatırım teşvik belgesi…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.