Bürotime Kosova’da Açtığı Yeni Showroom İle Global Marka Olma Yolunda İlerliyor

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Geleceğin ofislerini kaliteli, fonksiyonel ve özgün bir şekilde tasarlayan Bürotime, yurt dışı yatırımlarına devam ediyor. Yurt dışında, iki katlı ve 700 metrekare alana sahip dokuzuncu konsept showroomunu Kosova’nın başkenti Priştine’de açan firma, şık ve yenilikçi tasarımlarıyla bölgede büyük yankı uyandırdı. Bürotime, 2018 yılı içersinde Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki yurt dışı konsept showroom sayısını 20’nin üzerine çıkarmayı hedefliyor.
Kosova’da gerçekleştirilen showroomun açılış seremonisine Bürotime Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosunoğlu, Bürotime Genel Müdürü Şaban İren, Uluslararası Satış Direktörü Ahu Akder, Kosova Ekonomik Kalkınma Bakanı Besim Beqaj, Kosova Baro Başkanı Osman Havolli ve seçkin davetliler katıldı.
GREENGUARD Gold sertifikası ile üretim yapmakta olan ve ürünlerini 50’den fazla ülkeye ihraç eden Bürotime’ın konsept showroomları bulundukları pazarlarda hem perakende satış yapmayı hem de taahhüt projelerine imza atmayı amaçlıyor.


Bürotime Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosunoğlu, “2002 yılında ilk yurt dışı satışını gerçekleştirdikten sonra, üzerine sürekli yeni ilerlemeler kaydederek bugün bu noktaya geldik. Şimdi Kosova’da dokuzuncu konsept showroomuzu açtık. Türkiye ve Kosova ile Türkiye ve Umman arasındaki ikili ilişkilerin ve son dönem ticari yakınlıklarının, mağazalarımızın etkinliğini arttıracağına ve satışlarımızı üst seviyelere çıkaracağına inanıyoruz. 2008 yılında dünyanın devlet destekli ilk ve en kapsamlı markalaşma programı Turquality ile ulusal marka olma yolunda önemli bir adım attık, şimdi hedefimiz 2018 yılı sonuna kadar yurt dışında 20’nin üzerinde showroom açarak global marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemek.” açıklamasında bulundu.
Hedef yurt dışında 20 mağaza
Bugüne dek Mısır, Irak, Suudi Arabistan,  Bosna-Hersek, Kenya, Almanya, Gürcistan, Katar ve en son Kosova olmak üzere toplam dokuz showroom açılışı gerçekleştiren Bürotime, 2018 yılında Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da toplamda 20’den fazla mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

         

Anbarapor'dan

Kasım 13 2018 0
Merhaba Kasım 2018
Yeni sayımızla iyi bir ay geçirmeniz dileğiyle…Türkiye'de 53 adeti Termik, 123 adeti Hidroelektrik ve 136 adeti ise Diğer Yenilenebilir Enerji (rüzgâr, jeotermal, biyokütle, biyogaz ve…

Teşvik

Kasım 16 2018 0
Ağustos Ayında 330 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ağustos ayında 330 yatırım teşvik belgesi…
Ekim 05 2018 0
Haziranda 570 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Haziranda 570 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Ekim 05 2018 0
Temmuzda 464 yatırım teşvik belgesi verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Temmuzda 464 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Temmuz 12 2018 0
Mayıs Ayında 713 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Ekonomi Bakanlığı, Mayıs ayında 713 yatırım teşvik belgesi düzenledi. Belge…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.