Orman Genel Müdürlüğü Makine Parkını HİDROMEK İle Güçlendiriyor!

Güncel Çarşamba, 07 Haziran 2017 00:00 yazı boyutu yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt 0
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Orman Genel Müdürlüğü Türkiye genelinde kullanmak üzere 20 adet HİDROMEK ALPHA serisi kazıcı yükleyiciyi, HMK 600 MG motor greyderi ve 1 adet paletli ekskavatörü makine parkına ekliyor.

Orman Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde orman yollarının bakımı, toprak yükleme, kanal kazma ve fidan dikimi işlerinde kullanmak üzere HİDROMEK’i tercih etti. Bu çerçevede, kuruma 20 adet HİDROMEK ALPHA serisi kazıcı yükleyici teslimatı gerçekleştirildi. Bu alımların yanı sıra, Orman Genel Müdürlüğü HİDROMEK’ in yeni ürünü 2 adet HMK 600 MG motor greyder ve 1 adet paletli ekskavatör ile makine parkını güçlendirmeye devam ediyor.

Dünya çapında tanınan iş makinesi üreticilerinden HİDROMEK, 1978 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurucusu ve şu anki Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Bozkurt, faaliyetlerine tarım traktörleri için ataşman üretimiyle başlamıştır. Bu girişim, ilerleyen yıllarda bir adım daha ileriye götürülmüş ve Türk mühendisler tarafından tasarlanan ilk iş makinesi üretimi gerçekleştirilmiştir. Ürün gamının genişletilmesiyle büyüyen HİDROMEK’in bünyesinde şu an 1800’ü aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Ayrıca; üçü Ankara’da, biri İzmir’de, biri de Tayland’da olmak üzere beş üretim tesisinde kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör, lastikli yükleyici ve motor greyder üretimi yapmaktadır. 2017 yılı içerisinde, Ankara'da 1 milyon metre karelik alan üzerinde yeni bir üretim tesisi de hizmete girecektir. 

Dünyada 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye satış yapan HİDROMEK, yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek üzere İspanya Barcelona’da HİDROMEK WEST, Rusya Krasnodar’da HİDROMEK RUS ve Japonya Sagamihara’da HİDROMEK JAPON satış ve satış sonrası hizmetler merkezine sahiptir. 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

    

Anbarapor'dan

May 09 2019 0
Sıradan Olmayan Projelerin Ofisi: Teğet Mimarlık
Konuttan opera binasına, renovasyondan müzeye, yurtiçinden yurtdışına, çoğu sosyal sorumluluk projesi olan birçok yapı tasarlayan Teğet Mimarlık, İzmir Opera Binası projesi ile birçok nedenden dolayı…

Teşvik

Nisan 04 2019 0
Aralık 2018'de 405 Yatırım Teşvik Belgesinin 51’i Enerji Projelerine
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca geçen yılın aralık ayında 405 yatırım…
Ocak 04 2019 0
Ekim Ayında 389 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Ekimde 389 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Aralık 13 2018 0
Eylülde 459 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Eylülde toplam tutarı 16.8 milyar lirayı aşan 459 adet yatırıma…
Kasım 16 2018 0
Ağustos Ayında 330 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ağustos ayında 330 yatırım teşvik belgesi…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.