Geleceğin Girişimcileri Duyar Vana’yı Ziyaret Etti

Güncel Perşembe, 19 Nisan 2018 00:00 yazı boyutu yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt 0
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Eyüpsultan Belediyesi ve Girişimci İş Adamları Vakfı tarafından düzenlenen Girişimcilik Haftası kapsamında genç girişimci adayları Esenyurt'ta yer alan Duyar Vana fabrikasını ziyaret etti. Geleceğin Girişimcileri İş Dünyası İle Buluşuyor etkinliği kapsamında Eyüpsultan Belediyesi Şehit Musa Özalkan Rami Bilgievi tarafından organize edilen proje kapsamında öğrencilere hem firma hem de üretim süreçleri hakkında detaylı bilgiler verildi. 

Geleceğin Girişimcileri Test ve Drenaj Vanası İmalatına Katkı Sağladı

Üretim Yöneticisi Aykut Özman ve Genel Müdür Asistanı ve İdari İşler Yöneticisi Taşkın Karabacak tarafından üretim süreçleri hakkında genç girişimcilere detaylı bilgiler verildi. Fabrikadaki üretim süreçlerini yerinde görme fırsatı bulan öğrenciler Test ve Drenaj Vanası üretim sürecine katkıda bulundular. Test Ve Drenaj Vanası hakkında bilgi alan öğrenciler ürün imalatını da deneyimlediler.

Ürün imalat sürecinin ardından CNC makineleri ve raf sistemleri hakkında Aykut Özman tarafından bilgi alan genç öğrenciler hem vana ürünleri hem de firma hakkındaki sorularına cevap buldular. Kalite kontrol, test ve ürünlerinin boya süreçleriyle ilgili bilgi edinen genç girişimciler toz ve yaş boya hatlarındaki çalışmaları da hayranlıkla izlediler. 

Taşkın Karabacak tarafından geleceğin girişimcilerine Duyar Vana tarafından üretilen ürün çeşitleri ve satışının yapıldığı ülkeler hakkında da bilgi verildi. Fabrika imalat ve depo bölümlerinin gezisinin ardından firma çalışanlarının yemek yediği ve dinlendiği alanlar da gezdirilerek bilgi verildi.

Geleceğin Girişimcileri İdris Duyar'ın Deneyimlerinden Faydalandı

Üretim alanlarının devamında ise, İdris DUYAR geleceğin girişimcilerine deneyimleri ve Duyar'ın kuruluşu hakkında detaylı bilgiler verdi. İdris DUYAR gençlere "Arı gibi çalışmalarını ve her zaman dürüst olmaları gerektiği" ifadeleriyle deneyimlerinden öğütler sundu. 

 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

         

Anbarapor'dan

Ağustos 10 2018 0
Ağustos 2018
Yeni sayımızla iyi bir ay geçirmeniz dileğiyle…Bu ayki kapak konumuz sağlık yatırımları. Sağlık Bakanlığı, sağlıkta hizmet kalitesini yükseltmek için yatırımlara devam ediyor. Sağlık Yatırımları Genel…

Teşvik

Temmuz 12 2018 0
Mayıs Ayında 713 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Ekonomi Bakanlığı, Mayıs ayında 713 yatırım teşvik belgesi düzenledi. Belge…
Haziran 21 2018 0
Nisan Ayında 515 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Ekonomi Bakanlığı’nın Nisan 2018 dönemi yatırım teşvik belgesi listesi Resmi…
Nisan 19 2018 0
Şubat Ayında 516 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Ekonomi Bakanlığınca, Şubat ayında 516 yatırım teşvik belgesi verildi. Yatırım…
Nisan 04 2018 0
532 Teşvik Belgesiyle 8 Milyarlık Yatırım
Ekonomi Bakanlığınca, Ocak ayında 532 yatırım teşvik belgesi verildi. Ekonomi…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.