Elbiz İnşaat’tan Ankara’ya Ayrıcalıklı Konutlar: Benevre Beytepe

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Elbiz İnşaat “Benevre Beytepe” ile standartların ötesinde bir yasam hayal edenlere, konfor ve ayrıcalığın ışığını yansıtıyor. Elbiz İnşaat, 29 yıllık konut tecrübesi ile Ankara Beytepe’de yükselen Benevre Beytepe projesini hayata geçiriyor.

Mülkiyeti Elbiz İnşaat’a ait 5.085 m2 arsa alanı üzerinde, 24.000 m2 inşaat alanına sahip Benevre Beytepe, 167 rezidans ile tek bloktan oluşuyor. 27 katlı projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daire seçenekleri yer alıyor.

Ankara Eskişehir-Ümitköy Kavşağı ile İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde kentin en gözde semti olan Beytepe’de genç, dinamik ve modern bir yasam sunuluyor.

İyi bir yaşam için sunulan tüm ayrıcalıklar “Benevre Beytepe “ ile bir araya geliyor. Geleceğin çözümlerini, Ankara’nın yükselen değeri Kanuni Sultan Süleyman Caddesi konumunda geliştiriyor ve yaşam alanlarında ‘aklı’ daha önce hiç olmadığı gibi kullanıyor. Farklıyı tasarlama tutkusu ile geliştirilen Benevre Beytepe yaşamdan daha fazlasını alma sanatını akıllıca tasarım ile birleştiriyor.

Elbiz İnşaat’ın imza attığı projede her metrekareden maksimum verim sağlamaya, esnek mekânlara, kaliteli yaşam tarzına ve tasarrufa inanıyor.

Prestijli Proje, Güvenli Alan

Benevre Beytepe’de 7 gün 24 saat, bina ve otopark girişlerinde sağlanan kontrol sistemleri ve kameralı takip ile maksimum güvenlik sağlanıyor. Çocuklu ailelerin ortak yaşam alanlarını kontrol edilebileceği şekilde tasarlanan Benevre Beytepe, teknolojinin tüm olanaklarını sunarken yüzme havuzu, fitness, spor sahaları gibi alışılagelmiş özelliklerin haricinde misafir odası, cafe-kütüphane, müzik odası ve cep sineması ayrıcalıkları ile erişilebilir konforu yatırımcı ve ev sahipleri ile buluşturuyor.

Beklentilerin Ötesinde Bir Yaşam 

Her daireye özel tapulu depo ve kapalı otopark imkânı sunulan projede; yerden ısıtma sistemi, tam beslemeli jeneratör, 7/24 resepsiyon/lobi, concierge hizmeti, 7/24 güvenlik - kapalı devre kamera sistemi ve teknik servis ile her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Hemen tapu teslimi ve Ankara’da ilk olan kira ve aidat garantisi sunulan Benevre Beytepe’de, 2017 yılının Ağustos ayında anahtar teslimi yapılması planlanıyor.

Doğru Lokasyonda Akıllı Yatırım

Benevre Beytepe, Ankara Eskişehir-Ümitköy Kavşağı ile İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde kentin en gözde semti olan Beytepe’de bulunuyor. 

Hızla değer kazanan lokasyonda geliştirilen Benevre Beytepe, üniversitelere olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Hacettepe Üniversitesine 2,5 km, Bilkent Üniversitesine 3,5 km, ODTÜ Üniversitesine 7 km, Başkent Üniversitesine 6,5 km, Atılım Üniversitesine 4,5 km ve yeni açılacak Bilkent şehir hastanesine 6,5 km uzaklığında olması ile de rahat bir ulaşım sağlıyor.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

         

Anbarapor'dan

Ocak 16 2019 0
Hoşgeldin Ocak 2019
Yeni sayımızla iyi bir ay geçirmeniz dileğiyle…2019 yılının ilk sayısı ile karşınızdayız. Anba ailesi olarak, ülkemiz için barış ve huzur dolu bir yıl dileriz.İlk sayımızda…

Teşvik

Ocak 04 2019 0
Ekim Ayında 389 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Ekimde 389 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Aralık 13 2018 0
Eylülde 459 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Eylülde toplam tutarı 16.8 milyar lirayı aşan 459 adet yatırıma…
Kasım 16 2018 0
Ağustos Ayında 330 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ağustos ayında 330 yatırım teşvik belgesi…
Ekim 05 2018 0
Haziranda 570 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Haziranda 570 yatırım teşvik belgesi verildi.…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.