ERKAMAK Makine Türkiye’nin Dört Bir Yanında

Öğeyi Oyla
(0 oy)

 Erkamak Makine orta ölçekli bir firma olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Erkamak Makine’nin değişmez prensipleri daima kalite hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Erkamak Makina hakkında bilgi alabilir miyiz?

Erkamak Makina sektörde yirmi yılı aşkın üretim süreci boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli işveren ve iş ortaklarımız ile paylaşmanın heyecanını duyar. Bizler, bireysel iş yaşantımızda elde ettiğimiz bilgi ve tecrübeyi 1995 yılında kurum çatısı altında birleştirdik. Bu oluşumdan doğan sinerji; imalatlarımıza sürat ve kalite olarak yansımış, aldığımız bütün taahhütleri özveri ve emekle yerine getirerek sektördeki güvenirliğimizi perçinlemiştir. Kuruluşundan itibaren toplam kalite kavramını kendisine ana ilke edinen şirketimiz bu sayede hızlı bir büyüme trendi yakalamış, içinde karayolu, baraj, hidroelektrik santralleri, tünel ve kent altyapıları gibi geniş bir yelpaze üretim ve yapmaya devam etmektedir. Bu süreçte görev aldığımız tüm işler için ihtiyaç duyulan makine parkı, kalıp stoku, teknik personel, nitelikli personel ekibi ve ekipmanını tamamlamış ve her türlü projede suretle mobilizasyonunu sağlayarak imalata başlayacak kabiliyete ulaşmıştır. Geriye dönüp baktığımızda Türkiye’nin dört bir yanından inşa etmiş olduğumuz yapılardan gurur duyuyor ve gururun en büyük pay sahipleri olan değerli işverenlerimize ve emekçilerimize teşekkürü borç biliyoruz.

Yükselen Koleji Doğukent Kampusü projenizden bahseder misiniz?

Erkamak ailesi olarak birçok okul projesini hayata geçirmenin gururu içerisindeyiz. Eğitime yapılan her yatırımın ülkemize ve gelecek nesillere katkısının bilincinde olarak çok kullanımlı ve güvenlikli okul inşa ettik. Özel Yükselen Koleji Doğukent okul şantiyemiz anaokul, ilkokul, ortaokul ve anadolu-fen lisesi olarak 55.000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Okul İnşaatımız 3000 öğrenci kapasiteli, içerisinde özellikli yarı olimpik yüzme havuzu, 1000 kişilik konferans salonu ve spor salonu olarak faaliyete geçecektir. Projeye Eylül 2017 de başlamış olup ekip gücümüzle çok kısa bir sürede tefrişat dahil Nisan 2018 yılında teslim edilecektir. Projemiz bu tarih itibariyle %80 mertebesine ulaşmıştır.

Son dönemde tamamladığınız projeler nelerdir?

Erkamak firması olarak son dönemlerde tamamladığımız projeler;

- Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyol projesinin büyük-küçük sanat işlerinin Gebze-Orhangazi 4. kesim arası işleri yapımı projesi 2013 yılında teslim edilmiştir.

 

- Makyol-Göçay Adi ortaklığının bünyesinde yer alan Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyol projesinin sanat işlerinin Gebze-Orhangazi 2. kesim arası üstgeçit ve büyük sanat işlerinin yapımı projesi 2014 yılında teslim edilmiştir.

 

- Hayat Sağlık Ticaret A.Ş firması bünyesinde hizmet veren Longh Beach Resort Otel Alanya – Antalya mevkiinde otel müşterilerinin sahile ulaşılması amacı ile 96 metre uzunluğunda karayolu altında tüp geçidi 2016 yılında teslim edilmiştir.

 

- Zorlu Holding bünyesinde yer alan İkizdere Regülatörü ve HES projesi kapsamında firmamız 2016 yılında anahtar teslim sözleşme yaparak projeye başlamıştır. İkizdere HES Projesi Karadeniz Bölgesi'nde, Rize İli sınırları içinde yer alır. İkizdere HES projesi Demirkapı ve Cimil olmak üzere iki regülatörden, İletim tünellerinden, yükleme havuzu, cebri boru ve santral binasından oluşmaktadır. Proje yapım aşaması %99 mertebesine gelinerek 03.03.2018 Tarihinde tesis elektrik üretmeye başlamıştır. 

Önümüzdeki dönemlerdeki yeni yatırımlarınız ve projeleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

İran Ahar Avm Projesi

Proje Erkamak Makine San. ve Tic. Ltd. Şti ve Kanay Su Yapıları Denetim Limited Şirketi tarafından İran / Eher Şehristanında gerçekleştirilecektir. Proje yaklaşık 6.900 m2 alana sahip arsa üzerinde 6 katlı alışveriş merkezi yapılması planlanmaktadır. Yatırımın bedeli projeyi yapan firma tarafından banka kredisi ve Yap-Sat (Satış) yoluyla çözümlenecektir. Bölge işi yapacak olan konsorsiyum firma tarafından 1 haftalık iş gezisi sonucunda yerinde incelenmiş ve bilgi sahibi olunmuştur. Ahar belediye başkanı ve kent konseyi üyeleri ile bölgesel kalkınma ve modern kentleşme amacıyla planlanan altyapı ve üstyapı projeleri konusunda görüş alış verişinde bulunulmuş olup, mutabakata varılmış ve alışveriş merkezi yapılması konusunda ön protokol imzalanmıştır.

Konut Projesi

2018 dönemi içerisinde yapımına başlanılacak olan 75.000 m2 kapalı alana sahip 300 daire ve ticari alanlardan oluşan konut projemizin, modern inşaat yönetim teknikleri kullanılarak, üst kalitede malzeme, profesyonel ve ince düşünülmüş mimarisi ile iki bloktan oluşmak üzere inşa edilecek olup,  20.000 m2 yeşil alanı, çocuk parkları, yürüyüş alanları ve kapalı otopark ile Doğukent Bulvarı’nda hayata geçecektir. 

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

         

Anbarapor'dan

Nisan 04 2019 0
Hoşgeldin Nisan 2019
Yeni sayımızla iyi bir ay geçirmeniz dileğiyle… Bu sayımızda 2019 yılı yatırım programında yer alan önemli projeleri sizler için derledik. 2019 Yılı Yatırım Programının Kabulü…

Teşvik

Nisan 04 2019 0
Aralık 2018'de 405 Yatırım Teşvik Belgesinin 51’i Enerji Projelerine
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca geçen yılın aralık ayında 405 yatırım…
Ocak 04 2019 0
Ekim Ayında 389 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Ekimde 389 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Aralık 13 2018 0
Eylülde 459 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Eylülde toplam tutarı 16.8 milyar lirayı aşan 459 adet yatırıma…
Kasım 16 2018 0
Ağustos Ayında 330 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ağustos ayında 330 yatırım teşvik belgesi…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.