GAMADOR İnşaat Ankara’ya Değer Katıyor

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Gamador İnşaat, konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; mimari tasarımda, üretimde ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana alarak ve işleri zamanında, en iyi şekilde tamamlayarak yürüdüğü bu yolda prensiplerinden asla taviz vermeden ilerliyor. 

Öncelikle Gamador İnşaat hakkında bilgi alabilir miyiz?

Şirketimiz 2011 yılında çeyrek asırlık deneyimiyle perakende sektörünün lider markası Taşpınar ile Avrupa’nın inşaat, gayrimenkul ve yatırım danışmanlığının öncü kuruluşu İlkim Şirketler Grubu tarafından Gamador İnşaat olarak, dürüst ve güvenilir ticaret anlayışını yapı sektörüne taşıdı. Gamador İnşaat, kendini sürekli geliştiren dinamik yapısıyla yaşam alanlarına estetik değerler katan yapılar inşa etmektedir. Üstlenmiş olduğumuz projeleri kaliteden taviz vermeden, hızla üreterek; güvenli, sağlıklı ve özgün mimari anlayışıyla çevreye duyarlı projeler geliştirmekteyiz. İhtiyaçların maksimum seviyede karşılandığı modern ve kullanışlı yaşam alanları ile Ankara’dan başlayarak Türkiye’ye yeni, özgün ve kaliteli yapılar kazandırmayı amaçlamaktayız. Mimari bakış açısıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen şirketimiz, yeni inşaat teknolojilerinden de faydalanarak başarılı projeler üretmeye devam etmektedir. Tabii başarılı projeler üretmenin yolu doğru insan kaynağından geçiyor.

Gamador İnşaat’ın öncelikleri nelerdir?

Zamanında ve doğru iş teslim etmek; Biz Gamador Ailesi olarak zamanın öneminin farkındayız. Her projemizi taahhüt ettiğimiz zaman içerisinde, taahhüt ettiğimiz şekilde bitirip teslim etmekten büyük gurur ve sevinç duyuyoruz.

İş sağlığı ve çevre tedbirlerini almak; Çevreye duyarlı projelerle gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak en önemli önceliğimiz.

İnşaat teknolojilerini yakından takip etmek; Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, projelerimizde bu anlayışla ilerliyoruz. Biz hayatları değiştirmek için değil, güzelleştirmek için çalışıyoruz.

Nitelikli personel istihdam etmek; Bünyemizde çalışan alanlarında uzman arkadaşlarımızla, işimizi asla şansa bırakmıyor, müşteri memnuniyeti için her daim azimle çalışıyoruz.

İşçi sağlığı ve güvenliği konusundaki çalışmalarınızdan bahseder misiniz?

Gamador, tüm kazaların önlenebilir olduğuna inanmaktadır ve bu hedefle, sürekli kendini geliştirme anlayışı ve sıfır kaza politikaları sayesinde ulaşılacağının bilincindedir. Tüm çalışanlarımızdan kendi faaliyetlerini sürdürürken, işçi sağlığı ve iş güvenliği gereklerine uymaları, çevreyi, mal ve mülkiyeti korumaları beklenmektedir. Gamador’da iş sağlığı ve güvenliği için gerekli fiziki koşullar ilgili mevzuata uygun biçimde ve özenle tesis edilmektedir. Şirket bünyesindeki çalışanlara ve taşeron şirketlere verilen iş güvenliği eğitimleri, her bir bireyde yalnızca kendilerinin değil başkalarının da sağlık ve güvenliklerinden sorumlu oldukları bilincini pekiştirmektedir. İş güvenliği konusunda bilgi birikimine sahip olan çalışanlar, daha güvenli bir çalışma ortamına katkı sağlamaktadırlar.

Gamador’un iş güvenliği politikası, tüm projelerinde önleyici tedbirler alarak ve olası tehlikeleri ortadan kaldırarak kendi çalışanları, taşeronları ve ziyaretçileri için güvenli bir ortam sağlamaktır. Gamador ve çalışanları, faaliyet gösterdikleri ülkenin yürürlükteki Çevre, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı ile ilgili tüm yasal gerekliliklerine ve ahlaki kurallarına uymayı ve uygulamayı taahhüt ederler. Şirketimizde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim sistemini içine alan Entegre Yönetim Sistemi içerisinde yürütülmektedir. Çalışanların kişisel korunma önlemlerine çok önem verilmektedir. Şirketimizde yapılan çalışmalarda işe uyumlu "CE" uygunluk işareti taşıyan kişisel koruyucu donanımlar kullanılmaktadır. Gamador bu önlemleri almak için, İş Sağlığı ve Güvenliği bünyesinde mühendis ve teknikerlerden oluşan ve 24 saat kesintisiz hizmet veren güçlü bir birim oluşturmuştur.

Gamador Bulvar projeniz ile ilgili bilgi alabilir miyiz? 

Ankara’nın yeni alışveriş caddesi Etlik Yozgat Bulvarı üzerinde yükselen Gamador Bulvar projemiz, evleri, ofisleri ve cadde mağazaları ile dikkat çekiyor. Eşsiz lokasyonumuz ve çevre yolu bağlantısına yakınlığı ile Havaalanı, Otonomi, Ostim, İvedik gibi iş hayatının yoğun olduğu bölgelere birkaç dakika mesafede yer almasının yanı sıra Etlik’te açılışı yapılacak olan Şehir Hastanesine’de 2km yakınlıkta bulunuyor.Toplamda 85.000 m2 inşaat alanı bulunan projemizde 2+1’den 5+1’e kadar sunduğumuz farklı konut tipleri, her sektöre ve cadde mağazacılığına uygun ticari ünitelerimizle birlikte bölgenin ihtiyacı olan lüks ofis katları projemizde bir arada yer alıyor. 2020 Nisan ayında teslim edeceğimiz projemizde 32 katlı ve 22 katlı olan konut bloklarımız şuanda hızla yükselmeye devam ediyor. Henüz lansman döneminde yarısından fazlasının satışlarını tamamladığımız projemiz hedef kitlemiz tarafından da tam not almış durumda.

Son dönemde tamamladığınız projeleriniz nelerdir?

Etlik Yozgat Bulvarı’nı Anadolu Bulvarı’na bağlayacak olan yeni bulvarda yer alan 10.000 m2 parsel üzerine 27 katlı 2 blokta 103 konut ve cadde mağazalarımızın yer aldığı Gamador Koru Evleri projemiz Haziran ayında tamamlanıyor. Kartaltepe Kent Ormanı manzaralı, katta müstakil ortak 210m2’lik 4,5+1 dairelerimiz örnek dairemizin ilk kurulduğu günden bugüne ziyaretçilerimiz tarafından tam not almış durumda. Kapalı otoparkından spor salonlarına, bina giriş lobilerinden  yüzme havuzuna, çocuk oyun alanlarından güvenlik sistemlerine kadar bölgeye değer katan ilk proje Gamador Koru Evleri projemiz oldu diyebiliriz.

Önümüzdeki dönemlerdeki yatırımlarınız ve projeleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz? 

Başta Keçiören olmak üzere tüm Ankaralıların güvenini kazanan şirketimiz gayrimenkul alanında çok talep gören ve Ankara’nın yeni alışveriş caddesi olan Etlik Yozgat Bulvarı üzerinde planladığımız ve 5 yıl içerisinde toplamda 2000’den fazla konut ve ticari ünite ile projelerimizi inşa etmeye devam edeceğiz. Geçmiş projelerimizde olduğu gibi gelecek projelerimizde de öncelikle bölgeye değer katan, farklılık oluşturan ve yatırımcılarına heyecan verecek yeni tasarımlara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sponsorlar

         

Anbarapor'dan

Nisan 04 2019 0
Hoşgeldin Nisan 2019
Yeni sayımızla iyi bir ay geçirmeniz dileğiyle… Bu sayımızda 2019 yılı yatırım programında yer alan önemli projeleri sizler için derledik. 2019 Yılı Yatırım Programının Kabulü…

Teşvik

Nisan 04 2019 0
Aralık 2018'de 405 Yatırım Teşvik Belgesinin 51’i Enerji Projelerine
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca geçen yılın aralık ayında 405 yatırım…
Ocak 04 2019 0
Ekim Ayında 389 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Ekimde 389 yatırım teşvik belgesi verildi.…
Aralık 13 2018 0
Eylülde 459 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Eylülde toplam tutarı 16.8 milyar lirayı aşan 459 adet yatırıma…
Kasım 16 2018 0
Ağustos Ayında 330 Yatırım Teşvik Belgesi Verildi
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ağustos ayında 330 yatırım teşvik belgesi…

E-bülten

Anbarapor'dan haber almak ve belirli periyotlarda gönderdiğimiz e-bültenleri e-posta aracılığıya edinmek için e-posta adresinizi ekleyiniz. Aşağıdaki alana e-posta adresinizi eklediğinizde bizden e-posta almayı yasal olarak kabul etmiş sayılırsınız.